Domki

Oferujemy dwa samodzielne domki, o powierzchni ponad 35 m kw. każdy, z dużymi werandami, malowniczo położone we wsi Smerek.

Do najbliższych sąsiadów jest około 200 metrów, jedna z sąsiednich działek jest zabudowana, ale nie zamieszkana na stałe.

Każdy z domków może pomieścić 4 osoby i składa się dwóch pokoi (łóżko 2-osobowe i dwa oddzielne pojedyncze fotele-łóżka), w pełni wyposażonej kuchni (meble, zlew, kuchnia gazowa dwupalnikowa, mała lodówka,radio+CD, sztućce, naczynia, podstawowe produkty itd.) oraz łazienki (kabina prysznicowa, toaleta, zlew, ręczniki). Do dyspozycji także pościel, koce. Dzięki zainstalowanym elektrycznym podgrzewaczom wody dostępna jest także ciepła woda. W każdym z domków znajdują się jednoosobowe materace, istnieje więc możliwość zakwaterowania 1 dodatkowej osoby. W obu domkach łącznie można zakwaterować maksymalnie 10 osób. Część działki jest koszona i można rozbić przy domkach niewielki namiot ale tylko wtedy gdy wynajmujecie u nas również domek (nie prowadzimy pola namiotowego). Dzięki takiemu rozwiązaniu można zorganizować pobyt większej, 12-14 osobowej grupy.

Jeśli zrobi się niespodziewanie chłodno – w domkach znajdują się elektryczne grzejniki, dmuchawy które błyskawicznie podnoszą temperaturę.

Przed domkami  znajduje się miejsce na ognisko wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem (ławy, stół, przygotowane drewno do palenia obok domku nr 1, pod wiatą), a w domkach znajduje się grill wraz z węglem drzewnym i podpałką.

Na tyłach domków, przy parkingu, w miejscu usuniętego chorego drzewa zbudowana została ambona, pozwalająca rozbić zdjęcia zwierzakom pojawiającym się na granicy lasu (sarny, jelenie).

W sezonie nie istnieje problem dojazdu do Smereka – funkcjonuje publiczna i prywatna komunikacja. Jeśli będziecie chcieli gdziekolwiek dojechać – prywatni przewoźnicy przywiozą i odwiozą Was w dowolne miejsce w Bieszczadach, a także poza nimi – organizowane są jednodniowe wycieczki do Lwowa i na Węgry. A jeśli będzie padać – w każdym z domków jest mała biblioteczka i radio, a także przewodniki i mapy. Nie proponujemy tv, telewizorów nie ma i nie będzie - widoki są zbyt piękne. W okolicy można także skorzystać z wielu ofert nauki jazdy konnej, wypożyczalni rowerów itp.

 

Copyright © 2009 www.domkiwsmerku.pl . All Rights Reserved. Wykonanie ICVision.pl