Zwierzaki

Informacje związane z obecnością zwierzaków w domkach.

Poniższe uwagi wynikają z kilkuletnich doświadczeń związanych z faktem, iż pozwalamy aby korzystali Państwo z domków mieszkając w nich ze swoimi zwierzakami.


1. Zwierzaki powinny korzystać ze swoich miejsc do spania, które przywieziecie Państwo ze sobą.


2. Proszę nie dopuszczać do sytuacji by zwierzęta spały na łóżkach, fotelach, kocach, prześcieradłach, będących na wyposażeniu domków ponieważ doprowadzenie ich po Państwa wyjeździe do stanu używalności jest bardzo pracochłonne i powoduje że co roku jesteśmy zmuszeni część rzeczy wyrzucać.


3. Jeśli zostawiacie Państwo zwierzaka w domku i sami udajecie się w góry sugerujemy, aby pozostawiać go w łazience, gdzie są najmniejsze szanse na to, że podczas waszej nieobecności zwierzak spowoduje zniszczenia.


4. Zgodnie z informacją na stronie internetowej jednorazowa opłata za pobyt zwierzaka wynosi 30 zł – proszę przekazywać ww. kwotę w momencie odbioru kluczy i podpisywania umowy najmu.


5. Ponieważ zdarzały się sytuacje, że nie byliśmy informowani o przejeździe ze zwierzakami informujemy, że osoba przekazująca klucze ma prawo do pobierania opłaty za zwierzę jeśli stwierdzi, że przyjechało ono z Państwem bez wcześniejszej informacji o tym przy rezerwacji pobytu.


6. Zwierzęta są różne i nigdy nie wiadomo jak się zachowają w nowym otoczeniu, ale to mimo wszystko Państwo jesteście za nie odpowiedzialni. Dlatego zastrzegamy sobie możliwość wnioskowania o rekompensatę pieniężną w wypadku naprawdę dużych zniszczeń (np. pogryzione meble, rozerwane materace).

 

Copyright © 2009 www.domkiwsmerku.pl . All Rights Reserved. Wykonanie ICVision.pl