Zwierzaki

Informacje związane z obecnością zwierzaków w domkach.

Poniższe uwagi wynikają z kilkuletnich doświadczeń związanych z faktem, iż pozwalamy aby korzystali Państwo z domków mieszkając w nich ze swoimi zwierzakami.


1. Zwierzaki powinny korzystać ze swoich miejsc do spania, które przywieziecie Państwo ze sobą. Na tyłach domków znajdują się materiały, z których takie miejsce można stworzyć.


2. Proszę nie dopuszczać do sytuacji by zwierzęta spały na meblach, kocach, prześcieradłach, ponieważ doprowadzenie ich po Państwa wyjeździe do stanu używalności jest bardzo pracochłonne i powoduje że co roku jesteśmy zmuszeni część rzeczy wyrzucać.


3. Jeśli zostawiacie Państwo zwierzaka w domku i sami udajecie się w góry sugerujemy, aby pozostawiać go w łazience, gdzie są najmniejsze szanse na to, że podczas waszej nieobecności zwierzak spowoduje zniszczenia.


4. Zgodnie z informacją na stronie internetowej jednorazowa opłata za pobyt zwierzaka wynosi 30 zł – proszę przekazywać ww. kwotę w momencie odbioru kluczy i podpisywania umowy najmu.


5. Ponieważ zdarzały się sytuacje, że nie byliśmy informowani o przejeździe ze zwierzakami informujemy, że osoba przekazująca klucze ma prawo do pobierania opłaty za zwierzę jeśli stwierdzi, że przyjechało ono z Państwem bez wcześniejszej informacji o tym przy rezerwacji pobytu.


6. Zwierzęta są różne i nigdy nie wiadomo jak się zachowają w nowym otoczeniu, ale to mimo wszystko Państwo jesteście za nie odpowiedzialni. Dlatego zastrzegamy sobie możliwość wnioskowania o rekompensatę pieniężną w wypadku naprawdę dużych zniszczeń (np. pogryzione meble, rozerwane materace).

 

Copyright © 2009 www.domkiwsmerku.pl . All Rights Reserved. Wykonanie ICVision.pl