Domki

Oferujemy dwa samodzielne domki, o powierzchni około 35 m kw. każdy, z dużymi werandami, malowniczo położone we wsi Smerek.

Do najbliższych sąsiadów jest około 200 metrów, jedna z sąsiednich działek jest zabudowana, ale nie zamieszkana na stałe.

Każdy z domków może pomieścić maksymalnie 5 osób (łóżko 2-osobowe + 2 pojedyncze fotele-łóżka + jednoosobowy dmuchany materac) i składa się dwóch pokoi, w pełni wyposażonej kuchni (meble, zlew, kuchnia gazowa dwupalnikowa, mała lodówka, sztućce, naczynia, podstawowe produkty itd.) oraz łazienki z kabiną prysznicową i toaletą. Do dyspozycji także pościel, koce oraz ręczniki. Jeśli będzie padać – w każdym z domków jest mała biblioteczka i radio, a także przewodniki i mapy.

Przed domkami  znajduje się miejsce na ognisko wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem (ławy, stół, przygotowane drewno do palenia obok domku nr 1, pod wiatą), a w domkach znajduje się grill wraz z węglem drzewnym i podpałką.  Część działki jest koszona i można rozbić przy domkach niewielki namiot ale tylko wtedy gdy wynajmujecie u nas również domek (nie prowadzimy pola namiotowego). Dzięki takiemu rozwiązaniu można zorganizować pobyt większej, 12-14 osobowej grupy.

Jeśli zrobi się niespodziewanie chłodno – w domkach znajdują się elektryczne grzejniki, dmuchawy które błyskawicznie podnoszą temperaturę.

W sezonie nie istnieje problem dojazdu do Smereka – funkcjonuje publiczna i prywatna komunikacja. Jeśli będziecie chcieli gdziekolwiek dojechać – prywatni przewoźnicy przywiozą i odwiozą Was w dowolne miejsce w Bieszczadach, a także poza nimi – organizowane są jednodniowe wycieczki do Lwowa i na Węgry. Nie proponujemy tv, telewizorów nie ma i nie będzie – widoki są zbyt piękne. W okolicy można także skorzystać z wielu ofert nauki jazdy konnej, wypożyczalni rowerów itp.


Sezon zwykle rozpoczyna się w połowie kwietnia, jak tylko zniknie śnieg, a kończy pod koniec października.

Klucze do domków znajdują się u zaprzyjaźnionego mieszkańca Smereka.


CENNIK