Informacje związane z obecnością zwierzaków w domkach i poza nimi

Poniższe uwagi wynikają z kilkuletnich doświadczeń związanych z faktem, iż pozwalamy aby korzystali Państwo z domków mieszkając w nich ze swoimi zwierzakami.

1. Zwierzaki powinny korzystać ze swoich miejsc do spania, które przywieziecie Państwo ze sobą.

2. Proszę nie dopuszczać do sytuacji by zwierzęta spały na łóżkach, fotelach, kocach, prześcieradłach, będących na wyposażeniu domków ponieważ doprowadzenie ich po Państwa wyjeździe do stanu używalności jest bardzo pracochłonne i powoduje że co roku jesteśmy zmuszeni część rzeczy wyrzucać.

3. Jeśli zostawiacie Państwo zwierzaka w domku i sami udajecie się w góry sugerujemy, aby pozostawiać go w łazience, gdzie są szanse na najmniejsze zniszczenia.

4. Zgodnie z informacją na stronie internetowej jednorazowa opłata za pobyt zwierzaka wynosi 100 zł – proszę przekazywać ww. kwotę w momencie odbioru kluczy i podpisywania umowy najmu.

5. Ponieważ zdarzało się, że nie byliśmy informowani o przejeździe z Waszymi pupilami, informujemy że w takiej sytuacji osoba przekazująca klucze ma prawo do pobierania powyższej opłaty.

6. Zwierzęta są różne i nigdy nie wiadomo jak się zachowają w nowym otoczeniu, ale to mimo wszystko Państwo jesteście za nie odpowiedzialni. Dlatego zastrzegamy sobie możliwość wnioskowania o rekompensatę pieniężną w wypadku naprawdę dużych zniszczeń (np. pogryzione meble, rozerwane materace).

POZA DOMKAMI RÓWNIEŻ PRZEBYWAJĄ ZWIERZĘTA !

Dlatego prosimy : Nie zostawiajcie na noc nic do jedzenia na zewnątrz. Wprawdzie myszy, lisy, kuny będą Wam wdzięczne, ale Wy sami możecie spędzić noc na zastanawianiu się skąd biorą się te dziwne odgłosy i kto lub co tak hałasuje.

Uwaga ta dotyczy również worków ze śmieciami, nawet tych zawiązanych i pozostawionych na tyłach domku – zostaną otworzone, a Was czeka poranne sprzątanie – proszę korzystać z pojemników na śmieci.